SVAJUTĖ IR GIRUTIS

Tai nuotykių kupina kelionė mažiesiems! Kupina šokių, dainų, žaidimų, o kartu supažindinanti vaikus su miško ir žvaigždžių ypatybėmis

Šis spektaklis pasakoja unikalią istoriją apie mergaitę Svajutę (vaidina Donata Kielaitė), kuri svajoja nukeliauti į žvaigždes bei į planetą Kalistą (Jupiterio palydovą). Ji gyvena su mama Apolonija (vaidina Diana Anevičiūtė arba Aurelija Tamulytė), praktiška moterimi, kuri buvo priversta mesti operos dainininkės karjerą ir pasirinkti praktiškesnę specialybę – buhalterės darbą. Mama tiek susitelkusi į save ir savo pasaulio suvokimą, kad nepastebi vaiko talentų ir norų, nesupranta ir neįvertina Svajutės svajonių ir skatina „domėtis rimtesniais dalykais“. Svajutė užtarimo nesulaukia ir mokykloje, kur vaikai šaiposi iš jos svajonių, todėl mergaitė nusprendžia savo svajonės siekti viena ir išeina paskui savo svajonę..

Girioje užaugęs berniukas Girutis neturi mamos ir tėčio. Jis susiruošia keliauti į miestą (iš kurio Svajutė nori pabėgti) ir netyčia pakeliui sutinka Svajutę, kuri trokšta nuskristi į kosmosą.

Netrukus vaikai kaip smėlio dėžėje staiga iš kubų susidėlioja balkoną ir Svajutė Giručiui padainuoja dainelę apie žvaigždžių stebėjimą iš balkono. Berniukas pajutęs bendrumą bei Girutės svajonių rimtumą, pasiūlo jai padėti ir nukeliauti į išsvajotąją Kalistą. Didžioji odisėja į žvaigždes prasideda!

 

Techninės detalės:

Žanras: spektaklis vaikams

Trukmė: 1 val. + 1 val. piešimo ant veidų

Spektaklio bei scenarijaus autorė: Donata Kielaitė

Vaidina:Doanta Kielaitė, Jurgis Valančauskas, Aurelija Tamulytė arba Diana Anevičiūtė 

Teatro meno vadovai: Donata Kielaitė ir Jurgis Valančauskas

Spektaklio dailininkė:

Pagalba su idėjomis, vizualiniais elementais –