Švęskit šventes iš širdies !

RENGINIŲ VEDĖJAI

Tam, kad šventė vyktų sklandžiai, įdomiai ir ore tvyrotų pakylėta atmosfera, o visi šventės dalyviai bei svečiai būtų įtraukti, neliktų netyčia nuobodžiaujančiųjų, reikalingas šventės vedėjas.
Mūsų vedėjai:
Donata Kielaitė, Jurgis Valančauskas.

MB0_8200.

TEMINIAI VAKARĖLIAI VAIKAMS

Linksma, nuotaikinga gimtadienio, Kalėdų ar kitos progos programa vaikams. Įtraukianti į bendrą žaidimą visus dalyvius, nuskaidrinta muzikos akordų ir spalvų žaismo. Padovanokite nepamirštamą pasaką vaikams, leiskite jiems pasijausti herojais!

MUZIKINIAI INTARPAI

Ten, kur susitinka teatras ir muzika, vyksta maži ir dideli stebuklai , kurio dalimi tampame kiekvienas mūsų. Dainuojamos lietuvių bardų dainos: Sauliaus Mykolaičio, Vytauto Kernagio, Aktorių Trio, Gedimino Storpirščio, Ievos Narkutės, Alinos Orlovos. Atliekami ir kitų žymių Lietuvos dainininkų kūriniai: Andriaus Mamontovo ir „Foje“, Gyčio Paškevičiaus, Virgio Stakėno, Česlovo Gabalio, „Antis“, „Naktinės Personos“ Rebelheart, Jurgos Šeduikytės ir kt. Jeigu šventėje yra mažųjų klausytojų, repertuare turime nemažai Keistuolių teatro, „Tele Bim Bam“ir kitų dainų. Grojamos ir užsienio atlikėjų dainos: The Beatles, Eric Clapton, Nora Johnes, ДДТ, Машина Времени, Владимир Высоцкий. Pagal pageidavimą atliekamos lietuvių liaudies (užstalės) dainos.

TECHNINĖS DETALĖS

Šventės tema, renginio aprašymas, aprangos stilius, žaidimai, viktorinos, nominacijos, dovanos, atliekami muzikiniai kūriniai bei visos kitos detalės derinamos su užsakovu. Pasirūpinama fonine bei šokių muzika (derinama su užsakovu). Techninė aparatūra – mūsų rūpestis.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Šventės profesionali fotografė Martyna Bakaitė
Tapyba ant veidų, rankų.

Kreipkitės

Pagal jūsų pageidavimus nuspalvinsime šventę ir sukursime gerą nuotaiką!